Nevozte mu hnoj, má ho pod nosom

Autor: Marek Šefčík | 11.2.2010 o 6:44 | (upravené 11.2.2010 o 9:04) Karma článku: 16,34 | Prečítané:  2354x

Ach, súdruhovia, súdruhovia,...

Ej bisťúúú, ale sa im dobre žije...Ej bisťúúú, ale sa im dobre žije...pravda.sk

Súdruh priemer sa čím ďalej tým viac zabára do akéhosi sajrajtu. Ale zjavne mu to neprekáža. Obklopil sa seberovnými Jankom a Vladkom a preto mu vôbec nepríde blbé, že byť na jeho mieste, by mnohí ľudia sami so sebou asi nevydržali. On nijako neodráža, nevyniká. Len perfektne zapadol. Aj okolo seba, v svojej vlastnej socialistickej strane má takých kámošov, ktorí od neho ďaleko neodskočia. Bude končiť štvorročné obdobie ich pobytu pri válovoch a ja som nezaregistroval v tej strane rovného človeka. Keď sa dívam na ich pochybenia, správanie, vyjadrovanie, mám neutíchajúci pocit, že súdruh s červenou kravatou im pri vstupe na jeho socialistickú loď dal vyplniť vstupný test. A v tom mohla byť len jedna jediná otázka, na ktorú keď odpovedali kladne, jeho široká náruč ich objala a prijala na jeho Auróru. "Si ... (viď obrázok)?"

Zdalo by sa, že ide o schizofréniu, ale zrejme tu hrá hlavnú úlohu arzenál vlastností, za ktoré sa títo červení nehanbia. Vypočítavosť, prefíkanosť, arogantnosť. Predseda parlamentu má snáď za tieto vlastnosti aj vyznamenania. Predkladal do parlamentu v minulosti návrh zákona o zúžení poslaneckej imunity. V poslednej chvíli ho však stiahol. Myslím, že to bolo kvôli malej podpore. Ale to je jedno. Chcel ho tam predložiť. Teraz taký návrh predložil opozičný poslanec. A tento "charakter" hlasoval proti. O čom to je?

Videl som včera prvý krát poslankyňu z tej istej lode. Nepoznám ju. Ale stačilo jedno hlasovanie, jedna otázka novinárky a môžem zodpovedne povedať, že aj ona bezpečne prešla vstupným testom svojho šéfa. Novinárka jej položila otázku. Jednoduchú ako facka. Chcela od nej iba vedieť, ako hlasovala v prípade zákona o zúžení poslaneckej imunity. A táto zdrhala, aby sme sa my občania, ktorým ona akože slúži, zamysleli nad tým, aká je, chúderka, zaneprázdnená. A samozrejme neodpovedala. Predstaviteľka, ktorú sme si zvolili, sa hanbí za svoj názor. Alebo to neodkonzultovala so súdruhom priemerom a preto sa bála vyjadriť? No neviem. V každom prípade ide o poberateľku platu, na ktorý sa skladáme my všetci, ktorá na nás z vysoka... A ešte jedna jej kolegyňa zažiarila, keď povedala "Tento návrh bol dobrý, ale som nehlasovala." A na otázku prečo, odpovedala "Lebo som nehlasovala." To ako keby povedala "Mám vás všetkých za idiotov a prajem vám ďalšiu dobrú štvorročnú noc. A nebojím sa! Nech poviem, čo poviem, vy teľatá dáte vo voľbách moc znova do našich rúk." Arogancia ako hrom!

Paška, Zmajkovičová a Müllerová (16.správa v poradí - Imunitu si nezúžili)

A ešte jeden bonbón. Súdruh poslanec, ktorého som pár krát zaregistroval aj počas tohto volebného obdobia paradoxne pri diskusiách o médiách, verejnoprávnosti či kultúre, ukázal svoju "kultúru" v takej nahote, že až. Jeho vyjadrovanie, keď nazval kolegu v parlamente k..., tiež potvrdzuje úbohosť a veľký úspech pri vstupných testoch. Svoju malosť nekultúrneho odborníka na kultúru potvrdil aj vyjadrením, že si nevšimol, že jeho slová zachytávajú mikrofóny. Vieme si teda predstaviť jeho slovník v súkromí. Fuj!

Jarjabek (22.správa v poradí - Vulgárni politici)

To sú len štyri najčerstvejšie zapáchajúce socialistické kôpky, o ktorých informovala v svojom včerajšom spravodajstve Markíza.

Netreba mu pred úrad vlády voziť kopy hnoja! On ma hnoj všade naokolo. Všade kam sa na tej svojej palube pozrie...

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Meno novej Kaliňákovej asistentky sa objavuje pri kauzách

Priezvisko Zuzany Pisoňovej sa viackrát objavuje v okruhu kamarátov bývalého ministra vnútra.


Už ste čítali?